Araç Teknolojisi Sınav Soruları

17.03.2021
4.508
A+
A-
Araç Teknolojisi Sınav Soruları

Meslek liseleri 9.sınıflar da ve Mesleki eğitim merkezleri 10.sınıflarda okutulan araç teknolojisi sınav sorularını sizler için Öğretmen arkadaşımız Adem Çobanoğlu derledi. Bizde bu derlenen soruları sizlere sunmak istiyoruz. Araç teknolojisi sınavları yılda toplam 4 sefer yapılan sınavlardır. Bu sorular da sizlere 1.dönem için anlatılan konulardan sorular sorulmuştur. 1.Dönem 1.Sınav soruları için sizlerde gerekli alanlar da düzeltmeler yaparak bu sınav sorularını öğrencilerinizi uygulayabilir veya öğrencilerinize kullandırabilirsiniz. 

Araç teknolojisi 1.dönem sınav sorularını aşağıdaki resim de orijinal halini görerek indirme linkinden soruları kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Meslek liseleri ve Mesleki eğitim merkezlerinde okutulan araç teknolojisi sınav soruları ve diğer tüm soruları sitemiz motordersi.com dan indirebilirsiniz. Bizleri ve sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Ayrıca sitemizin YouTube adresini ziyaret ederek bizlere destek olabilirsiniz. Youtube adresimiz içinde aşağıdaki linki tıklamanız yeterlidir. İlerleyen dönemler de bu sınav sorularını YouTube dan da çözümleyerek sizlere farklı bir proje de sunma fikrimizin olduğunu da belirtmek istiyorum.

ARAÇ TEKNOLOJİSİ SINAV SORULARI İNDİR