Hidrolik Pnömatik Sınav Çalışma Soruları

31.03.2021
4.322
A+
A-
Hidrolik Pnömatik Sınav Çalışma Soruları

Meslek liseleri 9.sınıflar da ve Mesleki eğitim merkezleri 10.sınıflarda okutulan Araçlarda hidrolik ve pnömatik sınav sorularını sizler için Öğretmen arkadaşımız Adem Çobanoğlu derledi. Bizde bu derlenen soruları sizlere sunmak istiyoruz. Araçlarda hidrolik ve pnömatik sınavları yılda toplam 4 sefer yapılan sınavlardır. Bu sorular da sizlere 1.dönem için anlatılan konulardan sorular sorulmuştur. 1.Dönem 1.Sınav soruları için sizlerde gerekli alanlar da düzeltmeler yaparak bu sınav sorularını öğrencilerinizi uygulayabilir veya öğrencilerinize kullandırabilirsiniz. 

Araçlarda hidrolik ve pnömatik 1.dönem sınav sorularını aşağıdaki resim de orijinal halini görerek indirme linkinden soruları kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Meslek liseleri ve Mesleki eğitim merkezlerinde okutulan araç teknolojisi sınav soruları ve diğer tüm soruları sitemiz motordersi.com dan indirebilirsiniz. Bizleri ve sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Ayrıca sitemizin YouTube adresini ziyaret ederek bizlere destek olabilirsiniz. Youtube adresimiz içinde aşağıdaki linki tıklamanız yeterlidir. İlerleyen dönemler de bu sınav sorularını YouTube dan da çözümleyerek sizlere farklı bir proje de sunma fikrimizin olduğunu da belirtmek istiyorum.

 

ARAÇLARDA HİDROLİK VE PNÖMATİK ÇALIŞMA SORULARI İNDİR