Staj Defteri Nasıl Doldurulur

03.01.2020
24.121
A+
A-
Staj Defteri Nasıl Doldurulur

Meslek Lisesi, Teknik Lise ve Mesleki eğitim merkezlerinde işletmelerde staj yapan öğrencilerimizin doldurmaları gereken staj defteri ile ilgili bir örnek uygulama yaptım. Değerli öğrencilerimiz bu uygulamamıza bakarak bir staj defteri nasıl doldurulur, hangi alanlara neler yazmalıyız v.b. konuları bu örneğimize bakarak yazabilirler. Konu ile ilgili sorularınız olursa yorum kısmına yazmayı unutmayın. İsteklerinizi buradan örnekleri ile birlikte cevaplayalım ve komple bir uygulama birlikteliğine beraberce adım atalım.

İşletmede beceri eğitimi olarak değerlendirilen bu çalışmalarınız ayrıca sizlere not olarak ta döneceği için hem dersinizi başarılı bir şekilde tamamlamış olun hem de bir iş uygulaması nasıl yapılır buna ilk adımları atın. Sizden beklentimiz bir teknik eleman olarak daima en iyiyi ve en güzelini yapmaya gayret göstermenizdir. Hepinize işletmelerde başarılar dilerim.

Staj defteri nasıl doldurulur

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Şahin dedi ki:

  Abdullah 1 sayfa atmışsın bir kaç sayfa atarsan öğrencilere örnek gösterirdik

  1. Motor Dersi dedi ki:

   Şahin hocam bir sayfa değil tam 9 sayfa örnek var. Aşağıda yer alan ok işareti ile diğer sayfaları görerek ilerletebilirsin.

   1. Erdal dedi ki:

    Teşekkürler

 2. salih dedi ki:

  merhaba elektirik elektronikle ilgili örnek staj defteri var mı

  1. Motor Dersi dedi ki:

   Maalesef sırf motor bölümü ile ilgili hazırlamıştım.

  2. Mehmet Küçükdağ dedi ki:

   Hocam kolay gelsin. Elinizde iş ve işlem yaprakları olarak kaynağınız var mı? Araç Teknolojisi, Elektromekanik ve Hareket Kontrol Sistemleri dersleri için

   1. Motor Dersi dedi ki:

    Ne tür bir iş ve işlem yaprağı tam açıklarmısınız Mehmet Hocam

    1. Mehmet Küçükdağ dedi ki:

     yukarıdaki örnek gibi hocam öğrencilere uygulama yaptırmak için olanlardan. Mesela Amortisör değişimi uygulamasını anlatan

     1. Motor Dersi dedi ki:

      Anladım aslında hazırlamak lazım. Fırsat bulunca hazırlayayım. Örnek olsun…