Makine Elemanları Çalışma Soruları

31.03.2021
2.342
A+
A-
Makine Elemanları Çalışma Soruları

Meslek liseleri 12.sınıflar da ve Mesleki eğitim merkezleri 11.sınıflarda okutulan makine elemanları sınav sorularını sizler için Öğretmen arkadaşımız Adem Çobanoğlu derledi. Bizde bu derlenen soruları sizlere sunmak istiyoruz. Makine elemanları sınavları yılda toplam 4 sefer yapılan sınavlardır. Bu sorular da sizlere 1.dönem için anlatılan konulardan sorular sorulmuştur. 1.Dönem 1.Sınav soruları için sizlerde gerekli alanlar da düzeltmeler yaparak bu sınav sorularını öğrencilerinizi uygulayabilir veya öğrencilerinize kullandırabilirsiniz. 

Makine Elamanları 1.dönem sınav sorularını aşağıdaki resim de orijinal halini görerek indirme linkinden soruları kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Meslek liseleri ve Mesleki eğitim merkezlerinde okutulan araç teknolojisi sınav soruları ve diğer tüm soruları sitemiz motordersi.com dan indirebilirsiniz. Bizleri ve sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Ayrıca sitemizin YouTube adresini ziyaret ederek bizlere destek olabilirsiniz. Youtube adresimiz içinde aşağıdaki linki tıklamanız yeterlidir. İlerleyen dönemler de bu sınav sorularını YouTube dan da çözümleyerek sizlere farklı bir proje de sunma fikrimizin olduğunu da belirtmek istiyorum.

MAKİNE ELEMANLARI ÇALIŞMA SORULARI İNDİR