Araçlarda Hidrolik Pnömatik Sınav Soruları

Araçlarda Hidrolik Pnömatik Sınav Soruları

Motorlu araçlar teknolojisi alanı derslerinden birisi olan Araçlarda Hidrolik Pnömatik Prensipler dersimize ait modüllerinde yer alan tüm değerlendirme sorularına bu sayfamızda ulaşabilirsiniz. Araçlarda Hidrolik Pnömatik Prensipler dersinin modüllerini hem sitemiz bünyesinde indirebilirsiniz veya megep internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu modüle ait sınavlara aşağıda vereceğimiz linklerden on-line olarak çözebilir doğru ve yanlış cevaplarınızı aynı anda görebilirisiniz. Araçlarda hidrolik pnömatik dersi sınav sorularımızı da aşağıda yer alan linklerden indirerek çalışmalar yapabilirsiniz. İsterseniz üzerinden değişiklikler de yaparak soruları güncelleyebilirsiniz. 

Bu sayfa da yer alan bu sınavlar hem öğretmenlerimizin atölye çalışmaları için ve hem de öğrencilerimizin sınavlara hazırlanmasına yardımcı olacaktır. Bu sayfa da yer alan tüm sorular öğrenci kardeşlerimiz için ise güzel bir deneme sınavı olabilir. Bu sınav soruları ile kendi kendinize çalışmalar yaparak durumunuzu kontrol edebilirsiniz. Bu yazımızda aşağıdaki derslere ait sınav sorularını bulabilirsiniz.

  1. Araçlarda hidrolik prensipler 
  2. Araçlarda hidrolik sistemler
  3. Araçlarda pnömatik sistemler

Bu derslere ait yıllık online sınav yapmak için ise aşağıdaki linklerden ulaşım sağlayabilirsiniz.

  1. Araçlarda hidrolik prensipler 
  2. Araçlarda hidrolik sistemler
  3. Araçlarda pnömatik sistemler

Motorlu araçlar teknolojisi alanı, makine teknolojisi alanı ve metal işleri teknolojisi alanına hitap eden bu sorular ile meslek liselilere bir kaynak oluşturulmuştur. Üniversitelerin otomotiv mühendisliği, makine mühendisliği alanları için de çalışma soruları olarak kullanabilirsiniz.

Sınav Sorularını Aşağıda İndirebilirsiniz

Araçlarda hidrolik prensipler  İNDİR
Araçlarda hidrolik sistemler İNDİR
Araçlarda pnömatik sistemler İNDİR