Nostalji 2005 Yılı Tofaş Gezisi

17.01.2020
871
A+
A-
Nostalji 2005 Yılı Tofaş Gezisi

Eski ismi Bağcılar Endüstri Meslek Lisesi ve yeni ismi ile Bağcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 21 Nisan 2005 yılında, ülkemizin otomotiv devi olan Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. ye yaptığımız teknik gezi. Gezimizi daha önceki internet sitem otobil.net de tutmaktaydım. O site kapandığından bu geziyi ölümsüzleştirmek için buraya taşıdım. Burada bakalım o günlere ait kimler neleri hatırlıyor. Geçmişin izlerine kaldığımız yerden devam edelim istedim. Teknik konulara bir ara vererek bu geziyi siz değerli ziyaretçilerimize sunuyorum. Aşağıda o güne ait fotoğrafları göreceksiniz.

Okulumuz motor bölümü öğrencilerimiz ile öğrencilerimize eşlik eden öğretmen arkadaşlarımızdan Serkan Özüdoğru, Cihan Baykara, Ben (Abdullah Yanık), Ali Ümit Yaşar, Erhan Duyan. Aracımız sabah erken saatte hareketle Yalova üzerinde güzel bir vapur gezisi ile birlikte Bursa da son bulmuştu. Bu geziyi ölümsüzleştiren bu fotoğrafları beğeninize sunuyorum.

O günün çocukları bugünün koca adamları oldu. Bir çoğu çoluk çocuğa kavuştu. Tabii ki de biz de ufak ufak yaşlanıyoruz artık. Bu fotoğrafta kendisini görenler yorum ile belirtirlerse memnun oluruz. İyi seyirler. Keyifli günler.