Hasarlı Araç İşlemleri Ders Notları

03.01.2021
4.209
A+
A-
Hasarlı Araç İşlemleri Ders Notları

Motorlu araçlar teknolojisi öğretmen ve öğrencilerinin en çok aradığı ders notları ve sınav soruları içerisinde hasarlı araç işlemleri ders notları bulunuyor. Bizler de bu eksikliği görerek siz değerli ziyaretçilerimize bu konu da yardımcı olmak istedik.

Motorlu araçlar teknolojisi alanında yer alan hasarlı araç işlemleri dersine ait çokta bir kaynak bulunamamaktadır. Takipçilerimizden bir öğretmenimizin bize gönderdiği bu ders notlarını sizler ile paylaşmak istedim. Bu kaynaklar sayesinde öğretmenlerimiz öğrencilerimize konu anlatımında çeşitlilik kazanırken, öğrenci kardeşlerimiz derslerini bu kaynaklardan takip edebilirler.

Bu ders notları ile büyük bir boşluğun doldurulduğuna inanarak öğretmen ve öğrencilerimize bu ders notlarının hayırlı olmasını istiyorum. Sitemiz motordersi.com adresini ziyaret ederek istekte bulunabilirsiniz. Elimizden geldiği kadarı ile siz değerli ziyaretçilerimizin konular hakkın da yardımcı olmaya özen göstereceğimizin bilinmesini istiyorum. Bilgi paylaşılırsa bilgidir. Paylaşılmayan hiç bir bilginin önemi yoktur.

Hasarlı araç işlemleri ders notları içeriğinde aşağıdaki dosyalar yer almaktadır.

Araçlarda hasar tespiti (PPT Sunum Dosyası)

Sigorta ve müşteri işlemleri (PPT Sunum Dosyası)

Hasarlı araç işlemleri sınav soruları (Word Dosyası)

Sigorta acenteleri teknik personel eğitim notları (Word Dosyası)

Hasarlı araç işlemleri 1.Dönem ders notları (PDF-PPT Sunumu)

Hasarlı araç işlemleri 2.Dönem ders notları (PDF-PPT Sunumu)

Hasarlı araç işlemleri modül bilgi sayfası (PDF)

Dosya indirme linki aşağıdadır….

DOSYAYI İNDİR