TOGG Akıllı Yaşam Platformu

08.01.2020
885
A+
A-
TOGG Akıllı Yaşam Platformu

Yerli otomobil yapımını üstlenen TOGG’un geliştirdiği akıllı yaşam platformu size istediklerinizden daha fazlasını sunacak. Bu sayede hem eviniz ile, hem ajandanız ile ve hemde çevreniz ile bağlantılar kuracak, hayatınızı kolaylaştıracaksınız.

Yaşamınızdaki bir çok planlamayı sizlerin yerine yapacak bu akıllı yaşam asistanı araçta sizin deyim yerindeyse sağ kolunuz olacak. Türk startup ve TOGG un üst düzey mühendis grubunun geliştirdikleri bu yazılım ile aracınızı akıllı bir refakatçi asistana dönüştürecek. İnternete bağlı olan tüm sistemler ile bağlantılar kurarak hayatınıza farklı deneyimler sunacak.

Otomobil sizin akıllı klavuzunuza dönüşecek

Araçta buluna çeşitli sensör, kamera, işlemci gibi nesneler internet ile bağlantılı cihazlar ve yazılımlar yardımıyla akıllı yaşam sistemleri ile iletişim kurarak, akıllı cihazlarınızı kontrol etmeyi sağlıyor, bazı fonksiyonlarını da diğer akıllı cihazlardan kontrol edebilmeye olanak sunuyor.

Akıllı yaşam platformu, akıllı telefon, akıllı ev sistemleri, dijital asistan, akıllı şebeke gibi nesnelerin internetine bağlı tüm akıllı cihazların API’larını bünyesinde toplayarak arka plan yazılımında aynı zamanda tümünün komutlarına erişiyor.

Aşağıda yer alan TOGG’un yayınladığı görsel video da aracın marifetlerini büyük bir beğeni ile izleyeceğinizi umuyoruz. İyi seyirler…