Otomotiv Elektromekanik Dersi Modülleri

05.05.2020
8.861
A+
A-
Otomotiv Elektromekanik Dersi Modülleri

Motorlu araçlar teknolojisi alanına ait Otomotiv Elektromekanik Teknolojisi modüllerine internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu modüller ile ilgili konulara ait içerik testlerini de aşağıda yer alan linklerden çözebilir, kendinizi deneme sınavına sokabilirsiniz.

Online Sınav Olun

Modüllerin deneme sınavları aşağıdaki linkler de mevcuttur. Linkleri tıklayarak ilgili modüle ait tüm deneme sınavlarına ve modül sorularına ulaşabilirsiniz. Sizler için online bir şekilde sınav soruları hazırlamaya çalıştık. Bu gibi sınav sorularını ilgili modülünüz bittiğin de konu konu test olabilirsiniz. Sonuçları aynı anda alarak öğrenci ve öğretmenleriniz ile değerlendirme yapabilirsiniz. Motorlu araçlar teknolojisi alanına ait otomotiv elektromekanik dersi ile ilgili sorularınız olur ise bize yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. Sizlerin değerli fikirleri ile daha farklı konular da online sorular hazırlayabiliriz. Ayrıyeten sitemize ait motor dersi youtube kanalımızı da ziyaret etmenizi istiyoruz. Kanalımız da ders anlatın videoları mevcut olup derslerinize yardımcı görsel kaynakları bu kanalımız dan takip edebilirsiniz. Motorlu araçlar teknolojisi öğretmen ve öğrencileri ile ziyaretçilerimiz olarak sizlerin desteğini görmek bizlere güç ve kuvvet verecektir.

Online Sınav Linkleri

Elektronik Ateşleme Sistemleri Araç Yönetim Sistemleri
Araç Gösterge Ve Güvenlik Sistemleri Dizel Motorları Yakıt Sistemleri
Araç Konfor Sistemleri Sıra Tipi Dizel Yakıt Enjeksiyon Pompaları
Araç Klima Sistemleri Distribütör Tipi Dizel Yakıt Enjeksiyon Pompaları
Araç Isıtma Ve Havalandırma Sistemleri Yeni Nesil Dizel Yakıt Sistemleri
Motor İşletim Sistemleri

Dersin Yıllık Planı

Aşağıda yer alan linklerden otomotiv elektromekanik dersi modüllerini indirebilirsiniz. Bu modülleri öğrencileriniz ile paylaşabilirsiniz. Otomotiv elektromekanik dersi mesleğin de ilerlemiş öğrencilerimiz için güzel bir kaynak olarak meb tarafından siz değerli okuyucuların hizmetine sunulmuştur. 
Milli eğitim bakanlığının mesleki eğitim planlaması çerçevesinde hazırlatmış olduğu bu eşsiz kaynak ile mesleğin inceliklerini öğrenme şansı elde etmektesiniz. 

Modül İndir